Angelika

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 27
  2. Kierunek studiów: Pedagogika wczesnej edukacji
  3. Lokalizacja: Gdańsk
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 6 miesiąca życia
Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek: Pedagogika Wczesnej Edukacji. Obecnie pracuje w przedszkolu, na stanowisku nauczyciela w najmłodszej grupy 2,5-3 latków. W trakcie studiów pracowałam w żłobku, gdzie miałam kontakt z młodszymi podopiecznymi.
Pierwsze doświadczenie zdobyłam opiekując się dziećmi siostry. W kolejnych latach pracowałam jako niania w prywatnym domu opiekując się 2-letnią dziewczynką. Dużo czasu spędzałyśmy na dworze spacerując i bawiąc się na placach zabaw. Już wtedy wiedziałam, że moja praca będzie związana z dziećmi.
Przebywanie z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Uśmiech na twarzy dziecka to mój priorytet. Uwielbiam patrzeć jak się uczą, naśladują, rozwijają się i potrafią cieszyć się z najmniejszych rzeczy. W swojej pracy staram się podążać za potrzebami dzieci i wspieram ich rozwój, proponując przy tym swoje pomysły na zabawę.
Jestem osobą cierpliwą i wrażliwą na potrzeby i problemy dzieci.
Moja pasja jest robienie zdjęć i cały czas staram się rozwijać w tym kierunku. Lubię aktywny tryb życia, a w wolnych chwilach staram się dużo czytać.