Iza

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 22 lata
  2. Kierunek studiów: Technologia Żywności i Żywienie Człowieka
  3. Lokalizacja: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 1 dnia życia

Jestem studentką IV roku kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka. Moją największą pasją, czyli gotowanie udoskonalam w wiedzę teoretyczną, którą poznaje na studiach.

Posiadam ukończony kurs wychowawcy kolonijnego- jestem wychowawcą kolonijnym na koloniach z dziećmi z szerokiego przedziału wiekowego. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam przede wszystkim przy moim młodszym rodzeństwie. Już od pierwszych dni życia mojego brata angażowałam się w opiekę i pomoc przy maluszku.

Dodatkowo od ponad dwóch lat pomagam zaprzyjaźnionej rodzinie w opiece nad trójką „rozrabiaków” 🙂

Dzieci są dla mnie inspiracją i ich kreatywność bardzo często mnie zadziwia. Przebywanie z nimi napełnia mnie pozytywną energią.

Moim ulubionym sposobem spędzania czasu z dziećmi są zabawy, które pobudzają ich wyobraźnię. Wczuwanie się w różne role to super sposób na poznawanie siebie z różnych stron.

Jeśli tylko jest taka możliwość angażuję dzieci  w gotowanie i przygotowywanie posiłków, ponieważ dzięki temu mogą rozwijać swoją sensorykę. Co więcej już od najmłodszych lat uczą się gotować i pomagać.

Podczas opieki w każdą chwilę wkładam maximum zaangażowania i serca. Bezpieczeństwo dzieci oraz ich uśmiech to dla mnie priorytet.