Julia

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 22 lata
  2. Kierunek studiów: Położnictwo
  3. Lokalizacja: Gdańsk- Zaspa, Wrzeszcz, Brzeźno, Przymorze, Żabianka, Jelitkowo, Oliwa, Śródmieście i Aniołki
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 6 miesiąca życia

Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi od 6 miesiąca życia, jednak moje studia zapewniają mi kontakt z noworodkami od pierwszych chwil życia. Mam opanowaną pierwsza pomoc, czynności pielęgnacyjne niemowlęcia i noworodka oraz podstawy zdrowego żywienia dzieci. Swoje doświadczenie nabierałam opiekując się młodszym kuzynostwem – najpierw trzema chłopcami w wieku 3, 6 i 11 lat , aż w końcu urodziła się moja najmłodsza kuzynka. Zabawy Lego i ciężarówkami mam opanowane do perfekcji, ale świat Elsy z Krainy Lodu również nie jest mi obcy. 

Podczas opieki nad tą gromadką do moich obowiązków należało przygotowywanie posiłków, pomaganie w odrabianiu lekcji, odprowadzanie na zajęcia dodatkowe oraz zapewnienie ciekawego  i aktywnego spędzenia czasu. 

Przed rozpoczęciem studiów położniczych ukończyłam licencjat z biotechnologii, co lubię wykorzystywać w opiece nad dziećmi bo w łatwy i bezpieczny sposób można pokazać maluchom świat nauki poprzez liczne doświadczenia czy eksperymenty. 

Uwielbiam patrzeć na dziecko jak na małego człowieka, który poznaje otaczający świat i chce jak najlepiej pokazać mu jego możliwości z szacunkiem do jego własnego charakteru.  

Jestem cierpliwa, energiczna i pogodna. Moje hobby to bieganie i gotowanie (zwłaszcza kuchnia włoska)!