Klaudia

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 20 lat
  2. Kierunek studiów: Pedagogika
  3. Lokalizacja: Sopot, Gdańsk
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 6 miesiąca życia
Jestem studentką I roku Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuję również jako animator  z dziećmi od 3 do 13 roku życia.
Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam w wieku 16 lat gdy pomagałam prowadzić treningi tenisa ziemnego, co z czasem przerodziło się w prowadzenie ich samodzielnie. W międzyczasie byłam również opiekunką na półkoloniach sportowych. Zdałam kurs wychowawcy kolonijnego oraz animatora czasu wolnego.
Od zawsze z łatwością nawiązywałam kontakt z dziećmi. Już od najmłodszych lat brałam pod swoje skrzydła młodsze maluszki angażując je do zabawy, zawsze dbając o ich bezpieczeństwo.
W swojej pracy staram się aby dziecko spędziło czas ciekawie i produktywnie, i jednocześnie miało okazję do rozwijania czy odnalezienia swoich pasji i zainteresowań. Do każdej pociechy podchodzę indywidualnie, ponieważ tak jak ‚w świecie dorosłych’, każdy z nas jest inny i ma swoje indywidualne potrzeby.
To o czym mogę Państwa zapewnić- dzieci się ze mną nie nudzą! 😊 Jestem osobą energiczną, lubiącą zabawy ruchowe oraz te oddziałujące na wyobraźnię, mając przy tym ogromne pokłady cierpliwości i spokoju do swoich podopiecznych.