Magda

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 22 lata
  2. Kierunek studiów: Pedagogika- opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju
  3. Lokalizacja: osiedle Miedzyń, Wilczak, Jary, Błonie, Śródmieście, Centrum, Leśne, Fordon, Bartodzieje
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 1 roku życia

Jestem studentką trzeciego roku pedagogiki o specjalności Opieka Nad Dzieckiem i Wczesne Wspomaganie Rozwoju na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Swoją przyszłą pracę wiąże z dziećmi, stąd też wybrany kierunek studiów. Moje doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam podczas opieki nad kuzynostwem oraz wielogodzinnymi praktykami w szkole podstawowej z dziećmi w wieku do 9 lat, w świetlicy szkolnej oraz w klubiku dziecięcym, gdzie miałam przyjemność pracować z najmniejszymi dziećmi do lat trzech.

W pracy z dziećmi staram się za nimi podążać. Stwarzam im odpowiednie warunki, dzięki którym mogą się prawidłowo rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Staram się pomagać dzieciom w rozwijaniu ich kreatywności. Studia dają mi możliwość poznania ciekawych sposobów na kreatywną zabawę z dzieckiem oraz metod nauki poprzez zabawę. W mojej pracy korzystam z materiałów i pomocy dydaktycznych.

Jestem osobą cierpliwą, opanowaną a przy okazji pełną nowych pomysłów i zawsze uśmiechniętą. W pracy dostosowuję się do potrzeb dziecka oraz poleceń rodziców. W wolnym czasie uwielbiam rozwijać swoje pasje: czytanie książek, fotografowanie i naukę języków obcych.