Monika

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 25 lat
  2. Kierunek studiów: Pedagogika Ogólna
  3. Lokalizacja: Brochów, Gaj, Krzyki, Centrum
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 2 miesiąca życia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Ponadto od roku studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim. Na codzień pracuje jako fizjoterapeutka dziecięca i bardzo lubię swoją pracę.

Uwielbiam dzieci, dlatego postanowiłam zasilić szeregi w agencji ‚Niania na Miarę’. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku- od dwu miesięcznych niemowlaków po nastolatków, którzy potrzebują pomocy w lekcjach 🙂

Lubię aktywnie spędzać czas, zwłaszcza na świeżym powietrzu o ile pozwala na to pogoda, dlatego chętnie zabieram swoich podopiecznych do parku, gdzie oprócz spacerowania możemy pojeździć na rowerze lub rolkach, pograć w piłkę lub klasy. W domu stawiam na kreatywne zabawy takie jak domowe teatrzyki, szycie czy gotowanie. Staram się, aby dzieci zdobywały umiejętności poprzez doświadczenie. Na pewno Państwa dziecko nie będzie narzekało na nudę i wspólnie znajdziemy sposób na ciekawe spędzenie czasu.

Jestem otwartą, odpowiedzialną  i punktualną osobą. Prywatnie lubię podróże zarówno te krótsze, jak i dłuższe 🙂 Uwielbiam gotować, interesuję się człowiekiem pod kątem biologicznym oraz psychicznym.