Ola

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 22 lat
  2. Kierunek studiów: Pedagogika wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną
  3. Lokalizacja: Sopot, Gdańsk
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 6 miesiąca życia

Studiuję na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie już przez dwa lata mam przyjemność poznawać różne paradygmaty oraz techniki pracy z dziećmi.
Moją pasją jest muzyka, sztuka, psychologia oraz praca z dziećmi .

Zajmowałam się dziećmi w różnym przedziale wiekowym m.in. : rocznymi bliźniaczkami, dwulatką, trzylatkiem, dziećmi w wieku szkolnym. Ukończyłam również kurs na wychowawcę wypoczynku, dzięki czemu pracuję na koloniach z dziećmi i młodzieżą. Odbyłam również kilka praktyk w szkole podstawowej i przedszkolach. Posiadam również kwalifikacje do prowadzenia treningu umiejętności społecznych dla dzieci z trudnościami.

Czas z pociechami spędzam aktywnie (długie spacery,ćwiczenia ruchowe,śpiew i pląsy). Znam mnóstwo piosenek, wierszyków oraz zabaw integracyjnych i plenerowych. Z chęcią czytam książki, rozmawiam na tematy absorbujące dziecko, wykonuję prace plastyczne. Starsze dzieci chętnie nauczę przygotowania prostych posiłków.

Do każdego dziecka staram się podchodzić indywidualnie. Obserwuje co je interesuje i poszerzam wiedzę na dany temat oraz rozbudzam ciekawość poznawczą . Bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo i szczęście Państwa pociechy.