Ola

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 20 lat
  2. Kierunek studiów: Język hiszpański w środowisku biznesowym i IT
  3. Lokalizacja: Fabryczna, Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od pierwszego roku życia

Jestem studentką pierwszego roku języka hiszpańskiego w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Od zawsze interesowała mnie kultura krajów hiszpańskojęzycznych dlatego cieszy mnie studiowanie takiego kierunku. Ta miłość poszerzyła się jeszcze bardziej po roku mieszkania w Hiszpanii gdzie byłam au pair. Miałam przyjemność opiekowania się przez ten czas 9 letnim chłopcem (przez 2 miesiące) i rodzeństwem: dziewczynką 3 letnią i 7 letnim chłopcem (przez 9 miesięcy). Moim zadaniem było przygotowywanie dzieci do szkoły, przyrządzanie posiłków i odprowadzanie na zajęcia dodatkowe. Często razem wychodziliśmy na plac zabaw, gdzie dzieci bardzo lubiły spędzać czas oraz graliśmy w różne zabawy hiszpańsko i angielskojęzyczne. Wieczorem, przed spaniem czytaliśmy bajki. To była moja najdłuższa praca jako niania.

Niemniej jednak już od najmłodszych lat miałam kontakt z dziećmi w rodzinie i u znajomych rodziców. Zawsze zajmowałam się dziećmi na uroczystościach rodzinnych, czasem przyjeżdżałam do domu dziecka i pomagałam rodzicom przy jego opiece.

Bardzo lubię podróżować i dzięki temu rozwijać moje pasje takie jak nurkowanie czy jazda na desce snowboardowej. W podróżowaniu uwielbiam też fakt poznawania nowych i interesujących ludzi oraz ich kultur. Z dziećmi łączy mnie ciekawość świata, stąd też zabiorę je w świat moich podróżniczych przygód. Chętnie opowiem o ciekawych sytuacjach, pokażę  interesujące miejsca gdzie udało mi się być albo bardzo chciałabym kiedyś pojechać.

Poza studiowaniem jestem wolontariuszką w fundacji ‚Uniwersytet Dzieci’, chodzę także na konwersacje z native speaker’ami, żeby wciąż rozwijać swoje umiejętności językowe.

Dziękuję Państwu za przeczytanie mojego bardzo ‘’krótkiego’’  życiorysu i mam nadzieję do zobaczenia.