Patrycja

Dodane przez: Niania na miarę
Mam na imię Patrycja. Obecnie jestem studentką grafiki trzeciego roku, na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Moje małe pasje to podróże, fotografia oraz grafika.
Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, spostrzegawczą oraz otwartą na potrzeby dzieci i rodziców. Stosuje się do zaleceń, także nie mam problemu z dostosowaniem się do panujących w domu zasad.
Jeżeli chodzi o doświadczenie w pracy z dziećmi, mam młodszą siostrę, którą się zajmowałam, ponieważ rodzice pracowali – dzięki temu potrafię odnaleźć się w większości sytuacji. Organizowałam również imprezy urodzinowe dla dzieci w domu oraz plenerze – konkursy oraz potyczki sportowe na ogrodzie (jeżeli rodzice pociech będą zainteresowani, za ich zgodą, mogę zrobić fotorelację, która z pewnością pozostanie wspaniałą pamiątką). Moja mama jest nauczycielką w przedszkolu, dlatego też uczestniczyłam oraz pomagałam w organizacji imprez przedszkolnych takich jak: festyny rodzinne, olimpiady sportowe czy gry terenowe w parku. Pomagałam również w nauce i odrabianiu lekcji. Podczas pomocy w przedszkolu poznałam rozwój dziecka, jego potrzeby i zainteresowania w danym wieku, a także specyfikę pracy w przedszkolu. Zaznajomiłam się z zabawami dydaktycznymi, ruchowymi, badawczymi oraz technikami plastycznymi. (np. lepienie z masy solnej, techniką collage, czyli wykorzystaniem różnorodnych materiałów min. materiałów przyrodniczych.)
Jestem zwolenniczką nauki poprzez zabawę, potrafię dobrać zabawy czy też zajęcia ruchowe do wieku dziecka, które wpłyną na jego prawidłowy rozwój.