Paula

Dodane przez: Niania na miarę

Dane osobowe:

  1. Wiek: 23 lata
  2. Kierunek studiów: Psychologia
  3. Lokalizacja: Gdańsk Jasień, Morena, Wrzeszcz, Suchanino, Aniołki, Brzeźno, Śródmieście, Otomin
  4. Doświadczenie w opiece nad dziećmi od 3 roku życia
Jestem studentką 3 roku psychologii. W przyszłości chciałabym prowadzić własny gabinet psychoterapeutyczny.
Moje zawodowe doświadczenie w pracy z dziećmi zaczęło się w publicznym przedszkolu na stanowisku asystenta nauczyciela w grupie 3 latków. Stąd też organizacja czasu wolnego, wspieranie dziecka podczas posiłku, czynnościach higienicznych, czytanie książeczek, spacery czy pomoc w zasypianiu nie są mi obce. Prywatnie jestem najstarszą siostrą i kuzynką, dlatego opieka nad dziećmi była ze mną od dawna.
Spędzając czas z dziećmi przede wszystkim biorę pod uwagę ich zainteresowanie oraz wspólne planowanie dnia w taki sposób, aby czuły się one zaangażowane od samego początku. Osobiście uwielbiam wszystkie formy prac artystycznych, dlatego w tej sferze każde dziecko znajdzie coś dla siebie; od farbek, plasteliny aż po kreowanie występów musicalowych.
Jestem osobą bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, z dużą dawką pokory oraz indywidualnym podejściem do każdego. Poza tym, sprawowanie opieki nad gromadką dzieci nauczyło mnie szybkiej analizy i dobieraniu optymalnego rozwiązania w większości sytuacji, z czego korzystam na codzień w wychowaniu mojego szczeniaka i kota 🙂