Strip
Opinie

Niania

14-10-2017
Dziekujemy serdecznie za opieke nad nasza dwojka dzieci a szczegolnie za pomoc przy naszym 15 miesiecznym chlopcu. W czasie pobytu na wakacjach w Sopocie skrzystalismy z uslug dwoch niani. Nianie mialy serdeczne i czule podejscie do dzieci. Bez przeszkod moglismy pozostawic dzieci pod ich opieka. Na pewno skorzystamy jeszcze z Panstwa uslug.
Opinia - niania

Natalia

Opieka na weselu

07-09-2017
Jestesmy bardzo zadowoleni z usługi "niani na miarę" na naszym weselu! Odkąd nianie się pojawiły, dzieci "zniknęły" w swoim żywiole;) Dziewczyny świetnie poradziły sobie z 8 dzieci ( przedział wiekowy 4-9)! Zorganizowały dla nich przeróżne zabawy, balony i farbki do twarzy były również w programie- dzieci świetnie wyglądały i świetnie się bawiły-były jednym słowem zachwycone , a co za tym idzie - rodzice też! Muszę przyznać, że skorzystanie z tej usługi to strzał w dziesiątkę! Polecam!
Opinia - niania

Iwona

01-06-2017
Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z Niani na Miare - jest zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy no i co najważniejsze dziecko zadowolone. Jasne, przejrzyste zasady współpracy i świetny kontakt - niemalże całodobowy. Polecam każdemu, a sama żałuje, że tak późno zaczełam korzystać z ich usług.
Opinia - niania

Eryka

Trafiła nam się niania idealna

22-04-2017
Już pierwszego dnia niania zyskała sympatię mojego rocznego syna. Po tygodniu wybiegł na korytarz, aby ją powitać. Nie mieliśmy problemu z rozstaniem, gdyż syn był pochłonięty zabawą z nianią. Niania dużo czasu spędza z synem na świeżym powietrzu, co jest dla mnie ważne. Chociaż moje dziecko należy do niejadków i jakby nie ma czasu na siedzenie przy stole, to dzięki ogromnej cierpliwości niani zjada przygotowane posiłki. Gdy syn zostaje na wieczór z nianią, wówczas zgodnie z naszym rytuałem niania go karmi, kąpie i kładzie spać. Niania jest zawsze punktualna. Nie mam żadnych uwag do jej pracy. Mija kolejny miesiąc, a syn cieszy się za każdym razem, gdy przychodzi do nas niania. Nianianamiarę.pl spełnił wszystkie nasze oczekiwania, ponieważ z dnia na dzień przyszła do nas świetna niania i opiekuje się synem regularnie, ale tylko w wybrane przez nas dni i pory (niania na godziny), bez żadnej długoterminowej umowy.
Opinia - niania

Katarzyna

Zdecydowanie polecam

12-04-2017
Do tej pory skorzystałem z usług 3 niań poleconych przez Nanię na Miarę (niania na godziny). Każda z nich była dobrze przygotowana do opieki nad moim synkiem, który akurat wtedy przechodził przeziębienie. Nianie podeszły do swojej pracy odpowiedzialnie oraz wykonywały wszystkie moje prośby, takie jak oklepywanie czy nebulizacje a po zakończonym dniu widać było zadowolenie w oczach mojego syna. Gorąco polecam i na pewno jeszcze skorzystam.
Opinia - niania

Michał

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Następna >>