Strip
Opinie

01-06-2017
Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z Niani na Miare - jest zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy no i co najważniejsze dziecko zadowolone. Jasne, przejrzyste zasady współpracy i świetny kontakt - niemalże całodobowy. Polecam każdemu, a sama żałuje, że tak późno zaczełam korzystać z ich usług.
Opinia - niania

Eryka

Trafiła nam się niania idealna

22-04-2017
Już pierwszego dnia niania zyskała sympatię mojego rocznego syna. Po tygodniu wybiegł na korytarz, aby ją powitać. Nie mieliśmy problemu z rozstaniem, gdyż syn był pochłonięty zabawą z nianią. Niania dużo czasu spędza z synem na świeżym powietrzu, co jest dla mnie ważne. Chociaż moje dziecko należy do niejadków i jakby nie ma czasu na siedzenie przy stole, to dzięki ogromnej cierpliwości niani zjada przygotowane posiłki. Gdy syn zostaje na wieczór z nianią, wówczas zgodnie z naszym rytuałem niania go karmi, kąpie i kładzie spać. Niania jest zawsze punktualna. Nie mam żadnych uwag do jej pracy. Mija kolejny miesiąc, a syn cieszy się za każdym razem, gdy przychodzi do nas niania. Nianianamiarę.pl spełnił wszystkie nasze oczekiwania, ponieważ z dnia na dzień przyszła do nas świetna niania i opiekuje się synem regularnie, ale tylko w wybrane przez nas dni i pory (niania na godziny), bez żadnej długoterminowej umowy.
Opinia - niania

Katarzyna

Zdecydowanie polecam

12-04-2017
Do tej pory skorzystałem z usług 3 niań poleconych przez Nanię na Miarę (niania na godziny). Każda z nich była dobrze przygotowana do opieki nad moim synkiem, który akurat wtedy przechodził przeziębienie. Nianie podeszły do swojej pracy odpowiedzialnie oraz wykonywały wszystkie moje prośby, takie jak oklepywanie czy nebulizacje a po zakończonym dniu widać było zadowolenie w oczach mojego syna. Gorąco polecam i na pewno jeszcze skorzystam.
Opinia - niania

Michał

Zadowolona mama

29-03-2017
Polecam z czystym sumieniem! Panie opiekunki to cudowne, ciepłe, a przede wszystkim odpowiedzialne dziewczyny! Synek jest szczęśliwy i zawsze w świetnym humorze, a to dla mnie jako mamy najważniejsze;)
Opinia - niania

Izabela

07-03-2017
W skrócie - rewelacja. W rozwinieciu - nagle, z dnia na dzien, potrzebowaliśmy pomocy niani. Szukanie, rozmowy, testowanie odpadalo, liczyl sie czas. Skorzystalismy z uslug nianianamiare.pl i nie zawiedlismy sie. Za dwa dni byla u nas juz Niania Martyna. Nasz 7 miesieczny Wiktor nie jest ufny do obcych i sceptycznie przez pierwszy czas podchodzi do nowych osób. Tutaj pelne zaskoczenie. Po jakis dwoch minutach Wiktor usmiechniety byl na rekach Martyny. Po dwoch godzinach, stwierdzilem ze nic w domu po mnie i pojechałem do pracy. Po powrocie Wiktor wciaz usmiechniety, a pies oswojony :) PŁĘTA - prawdziwym podsumowaniem byl dzien drugi. Drzwi sie otwieraja, wchodzi Martyna a Wiktor raczkujac z pelnym usmiechem pędzi do przedpokoju i caly szczesliwy sie wita :) Dzis po ponad miesiacu, moge potwierdzic ze byl to swietny wybor, mlodszy Wiktor wiecznie usmiechniety, starszy syn tez chetnie szybko wraca z przedszkola zeby jeszcze sie zobaczyc z niania, a pies? w siodmym niebie - w koncu w dzien sie nie nudzi bo w trakcie snu Wiktora ktos go po pysku poczochra ;-). ) PODSUMOWANIE - w trybie ekspresowym zaspokojono nasza nagla potrzebe i w dwa dni mielismy opieke dla Wiktora - pelen profesjonalizm i sprawdzenie Niań bylo zrobione juz wczesniej wiec wiedzielismy ze na pewno ktos pewny do nas przyjdzie - w sumie to same plusy, zastrzezeń brak :) W 100% POLECAM!!!
Opinia - niania

Michał

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Następna >>