Opinie

 

Polecamy!

2021/04/26

Serdecznie polecam portal nianianamiare.pl. Portal spadł nam z nieba, kiedy „na już” potrzebowaliśmy opieki dla dzieci. Nasza niania pani Asia jest bardzo sympatyczna i kreatywna. Dzieci są bardzo zadowolone, a to dla nas rodziców najważniejsze. Polecamy serdecznie!

Maria

Rewelacja!

2021/04/22

Jestem zachwycona! Zarówno ogólną współpracą, jak i nianią, która u nas była kilkukrotnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu!

Monika

Bardzo miła opieka 🙂

2021/04/21

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z niania na miarę. Synek za każdym razem świetnie się bawił. Zdecydowanie polecam 🙂

Patrycja

Idealna niania dla naszego rocznego synka

2021/02/02

Zgłosiłam się do „Niani na miarę” po rekomendacji znajomych i jestem im dziś niesamowicie wdzięczna, bo był to strzał w dziesiątkę! Szukaliśmy niani dla naszego rocznego synka, który po raz pierwszy miał zostawać z kimś innym niż rodzice. Zjawiła się u nas Oliwia i okazało się, że od razu złapała świetny kontakt z naszym maluchem, a my bez obaw o jego samopoczucie mogliśmy poświęcić czas innym sprawom. Co tydzień ustalamy z naszą wspaniałą nianią grafik, co świetnie się sprawdza przy zmiennych godzinach pracy/edukacji. Nie spodziewaliśmy się, że pierwsza niania okaże się tą idealną, ale wydaje się, że dzięki współpracy z „Nianią na miarę”, tak właśnie się stało. Dziękuję!

Karolina

Zdecydowanie polecam!

2020/12/30

Korzystamy z pomocy „Niani na miarę” od września i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nianie są miłe, pomysłowe, zaangażowane i punktualne. Czasem potrzebowaliśmy pomocy z dnia na dzień. Plusem jest również rewelacyjny kontakt z Panią Agnieszką. Zdecydowanie polecamy!

Anna

Niania dorywczo

2020/08/18

Chcieliśmy serdecznie podziękować Niani na Miarę za pomoc w opiece nad naszą dwójką 5-latków. Niania, którą poleciła firma sprawdziła się w 100%. Bardzo sympatyczna, zaangażowana, poświęciła cały swój czas maluchom. Dzieci zadowolone, a to dla nas najważniejsze. Z całą pewnością będziemy korzystać i bez wątpienia polecamy 🙂

Ula

Polecam

2020/07/30

Korzystam z usług agencji Niania na Miarę regularnie (Warszawa) i zdecydowanie mogę ją polecić. Nianie są zaradne, pełne energii, cechuje je wysoka kultura osobista. Pozostawienie małego dziecka z obcą osobą to duże przeżycie dla rodzica, ale nianie z tej firmy dają mi poczucie bezpieczeństwa. Podoba mi się to, że jest tam w miarę stała kadra, co jeszcze podnosi moje zaufanie do opiekunek, które do nas przychodzą.

Alicja

Fachowa opieka

2020/07/29

Korzystałam z usług niani Klaudii przez okres wakacji, i jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Niania jest zaangażowana, bardzo pomocna, wykazuje inicjatywę, a dzieci ją wprost uwielbiają. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jej pomocy 🙂

Joanna

Niania na medal

2020/07/29

Regularnie korzystamy z usług Niani na miarę – zarówno na wieczorne wyjścia jak i wtedy, gdy dzieci są chore i muszą zostać w domu. Nie trzymamy się jednej niani (jak niektórzy rodzice) więc jest nam łatwiej, ale najważniejsze, że zawsze udaje się znaleźć opiekę, nawet w pilnych i podbramkowych sytuacjach. Jak dotąd wszystkie nianie, z którymi mieliśmy do czynienia były w porządku, a niektóre świetne. Dzieci zawsze są bardzo zadowolone, podobnie jak my – rodzice. Z czystym sercem polecam tę agencję!

Agnieszka

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom!

2020/07/28

Polecam usługi firmy ‚Niania na miarę’ wszystkim rodzicom. Oddaję córeczkę pod opiekę niani Izy na kilka godzin dziennie od 7 miesiąca roku życia dziecka. Jestem bardzo zadowolona. Niania ma profesjonalne podejście i jest bardzo zaangażowana.

Eliza