Opinie

 

Wspaniała i odpowiedzialna opieka 🙂

2020/05/26

Niania na miarę to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy muszą załatwić parę spraw i powierzyć na kilka godzin swoje dzieci sprawdzonej, doświadczonej, kreatywnej i ciepłej osobie – niani. Jestem zachwycona podejściem niani Izy do dzieci, pomocnością, spokojem i troskliwością oraz Jej zaangażowaniem. Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po pomoc niani z portalu Niania na miarę! Polecam każdemu rodzicowi 🙂

Ela

Polecam Niania na miarę

2019/11/26

Jesteśmy zadowoleni z usług niani. Kontakt bardzo sprawny. Synek 3 – latka zadowolony. Pięknie bawi się z nianią. Serdecznie polecam opiekę.

Agnieszka

Polecam

2019/11/20

Jestem bardzo zadowolona z usług NianiaNaMiare, zdecydowanie firma godna zaufania. Opieka zgodnie z umową, na czas, pełne zaangażowanie, wielka pomoc 🙂

Katarzyna

Niania zdecydowanie na miarę

2019/11/18

Pierwszy raz z opieki korzystałam gdy synek miał 3 miesiące, Niania Ania sprawdziła się rewelacyjnie, synek ma już 8 miesięcy i sporadycznie korzystam właśnie z opieki zawsze Pani Ani- jest empatyczna, nie boi się nowych sytuacji, świetnie dostosowuje zabawy i spędzanie czasu do wieku dziecka, a co najważniejsze pomimo sporadycznych wizyt synek zawsze świetnie na nią reaguje i widać że bardzo ja lubi. Raz zdarzyło się korzystać z opieki Niani Patrycji, która świetnie opanowała sytuację w porze opieki nocnej, wykazała się dużą odpowiedzialnością i troską. Firma daje poczucie bezpieczeństwa i tego, że dziecko jest pod opieką odpowiedzialnych osób. Kontakt z właścicielką firmy Panią Agnieszką jest znakomity, zawsze znajdzie termin i osobę oraz odpowie na wszelkie pytania. Z całego serca polecam usługi firmy.

Faith

Super pomoc !

2019/11/13

Na początku podchodziliśmy z Żoną niepewnie, nowa i nieznana osoba na kilka godzin- 3 letni Kuba raczej nie złapie kontaktu. I tutaj wielkie zaskoczenie. Kuba chodził do żłobka, a NIANIA miała tak super podejście, że synek jeszcze 2 kolejne dni pytał czy będzie Ciocia? Świetna opieka, doskonały kontakt z dzieckiem. Do tego szybki kontakt z Panią Agnieszką. Jesteśmy zachwyceni wysoką jakości opieki z „doskoku”. Bardzo polecam !!!

Waldemar

Bardzo polecam!

2019/11/12

Bardzo polecam usługi. Nianie, pomimo młodego wieku, są doświadczone, nawiązują bardzo dobry kontakt z dzieckiem i zapewniają mu dzień pełen atrakcyjnych, rozwijających zajęć. Kontakt z firmą – bez zarzutu. Bardzo szybkie odpowiedzi, miła wymiana maili lub rozmowa telefoniczna. Ja i mój 4-letni syn jesteśmy bardzo zadowoleni.

Anna

Polecam , jestem bardzo zadowolona.

2019/11/04

Jestem BARDZO zadowolona ze współpracy z firmą Niania na miarę oraz z opiekunek, które do nas przychodzą. Odpowiedzialne, zaangażowane, elastyczne, kulturalne opiekunki. Ze spokojem zostawiam dzieci pod ich opieką. Bardzo dobry przepływ informacji między mną, opiekunkami a firmą. Polecam , bo mam tylko dobre doświadczenia 🙂

Alicja

Opieka nad dziecmi

2019/11/03

Jestem bardzo zadowolona z uslug agencji „Niania na miare”, bardzo profesionalna obsluga, milo, bezproblemowo! Panie opiekujace sie dziecmi byly bardzo serdeczne i wspaniale wykonywaly ich zadania. Moje coreczki spedzily dzieki temu bardzo mile dni. Dziekuje serdecznie i bede korzystac!

Izabela

Wysoka rekomendacja

2019/10/23

Potrzebowaliśmy opiekunki dla naszej dwumiesiecznej córeczki na okres kilkunastu godzin. Opiekunka wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Gorąco polecam usługi tej agencji.

Grzegorz

Super firma i niania

2019/06/17

Jesteśmy bardzo zadowoleni współpraca z ‚Niania na Miarę’. Kontakt z dyrektorem był sprawny, szybki, konkretny. Niania była bardzo miła, punktualna i spokojna. Zaopiekowała się naszymi córeczkami w wieku 3,5 lat oraz 10 miesiący. Wiem że nie było łatwo ale pani Weronika świetnie sobie radziła. Polecam z całego serca!

Olga