Opinie

 

Nieocenione wsparcie 🙂

2021/06/01

Kiedy w pandemii szukaliśmy opieki dla naszej 1,5 rocznej córki trafiliśmy na Niania na Miarę. Na początku były to pojedyncze godziny ale szybko zdecydowaliśmy się na pełna opiekę. Gorąco polecam! Od strony organizacyjnej wszystko super. Nasza Ciocia – Iza jest niesamowita, pełna energii i serca do maluchów dziewczyna – Helka pokochała ja od pierwszego spotkania i tak już zostało:-)

Zofia

Idealna, wspaniała niania dla naszej córeczki!

2021/05/27

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej niani. Jest osobą energiczną, pomysłową, bardzo pomocną, ze świetnym podejściem do dzieci. Nasza córka (18 miesięcy) tak ją lubi, że jak niania przychodzi, to zawsze wita ją z dużym entuzjazmem, radosnym uśmiechem i biegnie po czapeczkę by już wyjść z nianią na spacer 🙂 Jak wiadomo zachowanie dziecka jest dla każdej mamy najlepszą informacją jak jej dziecko czuje się z daną osobą. Nasza niania jest też bardzo elastyczna i potrafi się dopasować, dostosować do próśb, czy wskazówek których jej udzielam jeśli chodzi o naszą córeczkę. Dzięki agencji niania na miarę znalazłam świetną nianię, taką jaką sobie wymarzyłam, mogę spokojnie pracować, bez stresu, że dzieje się coś nie tak jak być powinno. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu agencję niania na miarę, bo widać, że Pani Agnieszka ma świetne podejście do ludzi i zatrudnia odpowiednie osoby do współpracy z dziećmi i rodzicami. Gorąco polecam!

Ania

Wspaniała, bezproblemowa obsługa, rzetelna i profesjonalna

2021/05/16

Z usług Niani na miarę korzystam nieprzerwanie od Marca 2021. Opiekę dla mojego syna załatwiono na czas, bez zbędnego stresu. W czasie choroby niani, Pani Agnieszka zapewniła zastępstwo. Nianie z agencji są kulturalne, profesjonalne i bardzo odpowiedzialne. Polecam z czystym sercem.

Karolina

Polecamy!

2021/04/26

Serdecznie polecam portal nianianamiare.pl. Portal spadł nam z nieba, kiedy „na już” potrzebowaliśmy opieki dla dzieci. Nasza niania pani Asia jest bardzo sympatyczna i kreatywna. Dzieci są bardzo zadowolone, a to dla nas rodziców najważniejsze. Polecamy serdecznie!

Maria

Rewelacja!

2021/04/22

Jestem zachwycona! Zarówno ogólną współpracą, jak i nianią, która u nas była kilkukrotnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu!

Monika

Bardzo miła opieka 🙂

2021/04/21

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z niania na miarę. Synek za każdym razem świetnie się bawił. Zdecydowanie polecam 🙂

Patrycja

Idealna niania dla naszego rocznego synka

2021/02/02

Zgłosiłam się do „Niani na miarę” po rekomendacji znajomych i jestem im dziś niesamowicie wdzięczna, bo był to strzał w dziesiątkę! Szukaliśmy niani dla naszego rocznego synka, który po raz pierwszy miał zostawać z kimś innym niż rodzice. Zjawiła się u nas Oliwia i okazało się, że od razu złapała świetny kontakt z naszym maluchem, a my bez obaw o jego samopoczucie mogliśmy poświęcić czas innym sprawom. Co tydzień ustalamy z naszą wspaniałą nianią grafik, co świetnie się sprawdza przy zmiennych godzinach pracy/edukacji. Nie spodziewaliśmy się, że pierwsza niania okaże się tą idealną, ale wydaje się, że dzięki współpracy z „Nianią na miarę”, tak właśnie się stało. Dziękuję!

Karolina

Zdecydowanie polecam!

2020/12/30

Korzystamy z pomocy „Niani na miarę” od września i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nianie są miłe, pomysłowe, zaangażowane i punktualne. Czasem potrzebowaliśmy pomocy z dnia na dzień. Plusem jest również rewelacyjny kontakt z Panią Agnieszką. Zdecydowanie polecamy!

Anna

Niania dorywczo

2020/08/18

Chcieliśmy serdecznie podziękować Niani na Miarę za pomoc w opiece nad naszą dwójką 5-latków. Niania, którą poleciła firma sprawdziła się w 100%. Bardzo sympatyczna, zaangażowana, poświęciła cały swój czas maluchom. Dzieci zadowolone, a to dla nas najważniejsze. Z całą pewnością będziemy korzystać i bez wątpienia polecamy 🙂

Ula

Polecam

2020/07/30

Korzystam z usług agencji Niania na Miarę regularnie (Warszawa) i zdecydowanie mogę ją polecić. Nianie są zaradne, pełne energii, cechuje je wysoka kultura osobista. Pozostawienie małego dziecka z obcą osobą to duże przeżycie dla rodzica, ale nianie z tej firmy dają mi poczucie bezpieczeństwa. Podoba mi się to, że jest tam w miarę stała kadra, co jeszcze podnosi moje zaufanie do opiekunek, które do nas przychodzą.

Alicja