Opinie

 

Zdecydowanie polecam!

2020/12/30

Korzystamy z pomocy „Niani na miarę” od września i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nianie są miłe, pomysłowe, zaangażowane i punktualne. Czasem potrzebowaliśmy pomocy z dnia na dzień. Plusem jest również rewelacyjny kontakt z Panią Agnieszką. Zdecydowanie polecamy!

Anna

Niania dorywczo

2020/08/18

Chcieliśmy serdecznie podziękować Niani na Miarę za pomoc w opiece nad naszą dwójką 5-latków. Niania, którą poleciła firma sprawdziła się w 100%. Bardzo sympatyczna, zaangażowana, poświęciła cały swój czas maluchom. Dzieci zadowolone, a to dla nas najważniejsze. Z całą pewnością będziemy korzystać i bez wątpienia polecamy 🙂

Ula

Polecam

2020/07/30

Korzystam z usług agencji Niania na Miarę regularnie (Warszawa) i zdecydowanie mogę ją polecić. Nianie są zaradne, pełne energii, cechuje je wysoka kultura osobista. Pozostawienie małego dziecka z obcą osobą to duże przeżycie dla rodzica, ale nianie z tej firmy dają mi poczucie bezpieczeństwa. Podoba mi się to, że jest tam w miarę stała kadra, co jeszcze podnosi moje zaufanie do opiekunek, które do nas przychodzą.

Alicja

Fachowa opieka

2020/07/29

Korzystałam z usług niani Klaudii przez okres wakacji, i jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Niania jest zaangażowana, bardzo pomocna, wykazuje inicjatywę, a dzieci ją wprost uwielbiają. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jej pomocy 🙂

Joanna

Niania na medal

2020/07/29

Regularnie korzystamy z usług Niani na miarę – zarówno na wieczorne wyjścia jak i wtedy, gdy dzieci są chore i muszą zostać w domu. Nie trzymamy się jednej niani (jak niektórzy rodzice) więc jest nam łatwiej, ale najważniejsze, że zawsze udaje się znaleźć opiekę, nawet w pilnych i podbramkowych sytuacjach. Jak dotąd wszystkie nianie, z którymi mieliśmy do czynienia były w porządku, a niektóre świetne. Dzieci zawsze są bardzo zadowolone, podobnie jak my – rodzice. Z czystym sercem polecam tę agencję!

Agnieszka

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom!

2020/07/28

Polecam usługi firmy ‚Niania na miarę’ wszystkim rodzicom. Oddaję córeczkę pod opiekę niani Izy na kilka godzin dziennie od 7 miesiąca roku życia dziecka. Jestem bardzo zadowolona. Niania ma profesjonalne podejście i jest bardzo zaangażowana.

Eliza

Wspaniała i odpowiedzialna opieka 🙂

2020/05/26

Niania na miarę to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy muszą załatwić parę spraw i powierzyć na kilka godzin swoje dzieci sprawdzonej, doświadczonej, kreatywnej i ciepłej osobie – niani. Jestem zachwycona podejściem niani Izy do dzieci, pomocnością, spokojem i troskliwością oraz Jej zaangażowaniem. Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po pomoc niani z portalu Niania na miarę! Polecam każdemu rodzicowi 🙂

Ela

Polecam Niania na miarę

2019/11/26

Jesteśmy zadowoleni z usług niani. Kontakt bardzo sprawny. Synek 3 – latka zadowolony. Pięknie bawi się z nianią. Serdecznie polecam opiekę.

Agnieszka

Polecam

2019/11/20

Jestem bardzo zadowolona z usług NianiaNaMiare, zdecydowanie firma godna zaufania. Opieka zgodnie z umową, na czas, pełne zaangażowanie, wielka pomoc 🙂

Katarzyna

Niania zdecydowanie na miarę

2019/11/18

Pierwszy raz z opieki korzystałam gdy synek miał 3 miesiące, Niania Ania sprawdziła się rewelacyjnie, synek ma już 8 miesięcy i sporadycznie korzystam właśnie z opieki zawsze Pani Ani- jest empatyczna, nie boi się nowych sytuacji, świetnie dostosowuje zabawy i spędzanie czasu do wieku dziecka, a co najważniejsze pomimo sporadycznych wizyt synek zawsze świetnie na nią reaguje i widać że bardzo ja lubi. Raz zdarzyło się korzystać z opieki Niani Patrycji, która świetnie opanowała sytuację w porze opieki nocnej, wykazała się dużą odpowiedzialnością i troską. Firma daje poczucie bezpieczeństwa i tego, że dziecko jest pod opieką odpowiedzialnych osób. Kontakt z właścicielką firmy Panią Agnieszką jest znakomity, zawsze znajdzie termin i osobę oraz odpowie na wszelkie pytania. Z całego serca polecam usługi firmy.

Faith