Opinie

 

Jestem zachwycona 🙂

2018/04/16

Stanowczo polecam usługę nianianamiare.pl, już nie raz zostałam uratowana w sytuacji, kiedy koniecznie musiałam być w pracy, a jak na złość moja niania się rozchorowała … Wszystkie dziewczyny, które przychodziły do nas były bardzo miłe, sympatyczne (bardzo szybko zaskarbiały sobie przychylność naszego szkraba), a co najważniejsze – bardzo kompetentne. Kiedy przychodziły do nas pierwszy raz, były chwilę wcześniej, żeby zapoznać się z maluchem, miały głowę pełną pomysłów na zabawy (a czasem nawet worek zabawek ;)) i na pierwszy rzut oka widać było, że chociaż są bardzo młode maja niemałe doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Agnieszka

Świetne nianie

2018/03/01

Korzystałam z pomocy Niani na Miarę dwukrotnie, obie nianię były bardzo kompetentne, sympatyczne, kulturalne i punktualne. Szczerze polecam :-)!

Magdalena

"Niania na miarę" to bardzo adekwatna nazwa

2018/02/27

Z „Nianią na miarę” współpracuję od kilku miesięcy. Firmę znalazłam w internecie po różnych doświadczeniach z opiekunkami i agencjami, więc obawy były spore. Szybko jednak okazały się bezpodstawne. Szefowa p. Agnieszka, osoba bardzo konkretna i komunikatywna, świetnie dopasowała opiekę do opisanych przeze mnie potrzeb. Moją trójką dzieciaków w wieku wczesnoszkolnym opiekowała się do niedawna p. Sylwia. W chwili obecnej ze względu na problemy z grafikiem, opiekę nad dzieciakami przejęła p. Patrycja, która wcześniej wspierała mnie w sytuacjach awaryjnych. Obie opiekunki – przemiłe, sympatyczne i empatyczne, a także potrafiące zrozumieć potrzeby mamy dzielącej czas między pracę, dom, dzieci i … czasem też własne potrzeby- świetnie radzą sobie z „trójeczką”, a dzieciaki bardzo lubią spędzać z nimi czas. Bardzo cenię sobie współpracę z „Nianiami na miarę” i jestem z niej bardzo zadowolona.

Małgosia

Polecam z pełnym przekonaniem

2018/02/08

Korzystam z usług Niani na miarę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona współpracy. Rezerwuję czas niani wtedy, kiedy potrzebuję. Jeśli wybrana niania akurat jest już zajęta, pani Agnieszka zawsze służy pomocą i znajdujemy dobre dla nas rozwiązanie. Nianie są zawsze punktualne, świetnie przygotowane. Moje dziecko uwielbia nianię Ewę – energiczną, uśmiechniętą, z wieloma ciekawymi pomysłami, czułą i uważną na potrzeby dziecka. Świetnie jest mieć świadomość, że dziecko pozostaje pod najlepszą możliwą opieką.

Weronika

Niania

2017/10/14

Dziekujemy serdecznie za opieke nad nasza dwojka dzieci a szczegolnie za pomoc przy naszym 15 miesiecznym chlopcu. W czasie pobytu na wakacjach w Sopocie skrzystalismy z uslug dwoch niani. Nianie mialy serdeczne i czule podejscie do dzieci. Bez przeszkod moglismy pozostawic dzieci pod ich opieka. Na pewno skorzystamy jeszcze z Panstwa uslug.

Natalia

Opieka na weselu

2017/09/07

Jestesmy bardzo zadowoleni z usługi „niani na miarę” na naszym weselu! Odkąd nianie się pojawiły, dzieci „zniknęły” w swoim żywiole;) Dziewczyny świetnie poradziły sobie z 8 dzieci ( przedział wiekowy 4-9)! Zorganizowały dla nich przeróżne zabawy, balony i farbki do twarzy były również w programie- dzieci świetnie wyglądały i świetnie się bawiły-były jednym słowem zachwycone , a co za tym idzie – rodzice też! Muszę przyznać, że skorzystanie z tej usługi to strzał w dziesiątkę! Polecam!

Iwona

Zadowoleni

2017/06/01

Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z Niani na Miare – jest zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy no i co najważniejsze dziecko zadowolone. Jasne, przejrzyste zasady współpracy i świetny kontakt – niemalże całodobowy. Polecam każdemu, a sama żałuje, że tak późno zaczełam korzystać z ich usług.

Eryka

Trafiła nam się niania idealna

2017/04/22

Już pierwszego dnia niania zyskała sympatię mojego rocznego syna. Po tygodniu wybiegł na korytarz, aby ją powitać. Nie mieliśmy problemu z rozstaniem, gdyż syn był pochłonięty zabawą z nianią. Niania dużo czasu spędza z synem na świeżym powietrzu, co jest dla mnie ważne. Chociaż moje dziecko należy do niejadków i jakby nie ma czasu na siedzenie przy stole, to dzięki ogromnej cierpliwości niani zjada przygotowane posiłki. Gdy syn zostaje na wieczór z nianią, wówczas zgodnie z naszym rytuałem niania go karmi, kąpie i kładzie spać. Niania jest zawsze punktualna. Nie mam żadnych uwag do jej pracy. Mija kolejny miesiąc, a syn cieszy się za każdym razem, gdy przychodzi do nas niania. Nianianamiarę.pl spełnił wszystkie nasze oczekiwania, ponieważ z dnia na dzień przyszła do nas świetna niania i opiekuje się synem regularnie, ale tylko w wybrane przez nas dni i pory (niania na godziny), bez żadnej długoterminowej umowy.

Katarzyna

Zdecydowanie polecam

2017/04/12

Do tej pory skorzystałem z usług 3 niań poleconych przez Nanię na Miarę (niania na godziny). Każda z nich była dobrze przygotowana do opieki nad moim synkiem, który akurat wtedy przechodził przeziębienie. Nianie podeszły do swojej pracy odpowiedzialnie oraz wykonywały wszystkie moje prośby, takie jak oklepywanie czy nebulizacje a po zakończonym dniu widać było zadowolenie w oczach mojego syna. Gorąco polecam i na pewno jeszcze skorzystam.

Michał

Zadowolona mama

2017/03/29

Polecam z czystym sumieniem! Panie opiekunki to cudowne, ciepłe, a przede wszystkim odpowiedzialne dziewczyny! Synek jest szczęśliwy i zawsze w świetnym humorze, a to dla mnie jako mamy najważniejsze;)

Izabela