Opinie

 

Niania zdecydowanie na miarę

2019/11/18

Pierwszy raz z opieki korzystałam gdy synek miał 3 miesiące, Niania Ania sprawdziła się rewelacyjnie, synek ma już 8 miesięcy i sporadycznie korzystam właśnie z opieki zawsze Pani Ani- jest empatyczna, nie boi się nowych sytuacji, świetnie dostosowuje zabawy i spędzanie czasu do wieku dziecka, a co najważniejsze pomimo sporadycznych wizyt synek zawsze świetnie na nią reaguje i widać że bardzo ja lubi. Raz zdarzyło się korzystać z opieki Niani Patrycji, która świetnie opanowała sytuację w porze opieki nocnej, wykazała się dużą odpowiedzialnością i troską. Firma daje poczucie bezpieczeństwa i tego, że dziecko jest pod opieką odpowiedzialnych osób. Kontakt z właścicielką firmy Panią Agnieszką jest znakomity, zawsze znajdzie termin i osobę oraz odpowie na wszelkie pytania. Z całego serca polecam usługi firmy.

Faith

Super pomoc !

2019/11/13

Na początku podchodziliśmy z Żoną niepewnie, nowa i nieznana osoba na kilka godzin- 3 letni Kuba raczej nie złapie kontaktu. I tutaj wielkie zaskoczenie. Kuba chodził do żłobka, a NIANIA miała tak super podejście, że synek jeszcze 2 kolejne dni pytał czy będzie Ciocia? Świetna opieka, doskonały kontakt z dzieckiem. Do tego szybki kontakt z Panią Agnieszką. Jesteśmy zachwyceni wysoką jakości opieki z „doskoku”. Bardzo polecam !!!

Waldemar

Bardzo polecam!

2019/11/12

Bardzo polecam usługi. Nianie, pomimo młodego wieku, są doświadczone, nawiązują bardzo dobry kontakt z dzieckiem i zapewniają mu dzień pełen atrakcyjnych, rozwijających zajęć. Kontakt z firmą – bez zarzutu. Bardzo szybkie odpowiedzi, miła wymiana maili lub rozmowa telefoniczna. Ja i mój 4-letni syn jesteśmy bardzo zadowoleni.

Anna

Polecam , jestem bardzo zadowolona.

2019/11/04

Jestem BARDZO zadowolona ze współpracy z firmą Niania na miarę oraz z opiekunek, które do nas przychodzą. Odpowiedzialne, zaangażowane, elastyczne, kulturalne opiekunki. Ze spokojem zostawiam dzieci pod ich opieką. Bardzo dobry przepływ informacji między mną, opiekunkami a firmą. Polecam , bo mam tylko dobre doświadczenia 🙂

Alicja

Opieka nad dziecmi

2019/11/03

Jestem bardzo zadowolona z uslug agencji „Niania na miare”, bardzo profesionalna obsluga, milo, bezproblemowo! Panie opiekujace sie dziecmi byly bardzo serdeczne i wspaniale wykonywaly ich zadania. Moje coreczki spedzily dzieki temu bardzo mile dni. Dziekuje serdecznie i bede korzystac!

Izabela

Wysoka rekomendacja

2019/10/23

Potrzebowaliśmy opiekunki dla naszej dwumiesiecznej córeczki na okres kilkunastu godzin. Opiekunka wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Gorąco polecam usługi tej agencji.

Grzegorz

Super firma i niania

2019/06/17

Jesteśmy bardzo zadowoleni współpraca z ‚Niania na Miarę’. Kontakt z dyrektorem był sprawny, szybki, konkretny. Niania była bardzo miła, punktualna i spokojna. Zaopiekowała się naszymi córeczkami w wieku 3,5 lat oraz 10 miesiący. Wiem że nie było łatwo ale pani Weronika świetnie sobie radziła. Polecam z całego serca!

Olga

Idealna opcja!

2019/05/16

Gorąco polecam! Wielokrotnie korzystałam (i wciąż zamierzam:)). Opiekunki są zawsze dostępne (nawet jak zdarzy mi się poprosić o pomoc w ostaniej chwili). Córka jest za każdym zachwycona, a ja mam spokojną głowę, bo ma profesjonalna opiekę.

Joanna

Niezawodne wsparcie dla Mamy!

2019/05/15

Idealne rozwiązanie dla Rodzin, które chwilowo nie mogą zatrudnić Niani na stałe lub potrzebują doraźnej pomocy. O serwisie Niania na Miarę dowiedziałam się zupełnie przypadkiem od Szwagierki na rodzinnym spotkaniu, kiedy wspomniałam, że ostatnio zabieram 3-letniego synka ze sobą wszędzie, nawet na koloryzację do fryzjera 🙂 Nianie są dostępne z kilkudniowym wyprzedzeniem, są to sprawdzone dziewczyny, więc można bez obaw zostawić dziecko nawet na cały dzień z „nową” Ciocią. Wszystkie Nianie to dziewczyny na wysokim poziomie, uprzejme, inteligentne, kreatywne, potrafiące zając dziecko zabawą i nauczyć czegoś nowego. Nie wręczają dziecku telefonu z włączoną bajką lub grą tylko naprawdę aktywnie się nim zajmują. Nie przerażają ich sytuacje, kiedy dziecko nie zdąży do toalety lub akurat nie ma melodii do jedzenia. Poradzą sobie ze wszystkim. Mój synek podczas dłuższego pobytu za granicą CODZIENNIE dopytywał kiedy znowu zobaczy Nianię, która zajmowała się nim kilka dni przed wyjazdem.

Kasia R.

Niania ma miarę na 100%!

2019/04/28

Gorąco polecam usługę! Pani Agnieszka bardzo szybko znalazła nam fajną, młodą dziewczynę, która mimo wieku nie boi się opiekować rocznym Mańkiem, a czasem w duecie z piecioletnim Heńkiem. Niania Paulina jest ogarnięta, nigdy się nie spóźnia (co niestety u niań jest częstym problemem), a co najważniejsze obaj synowie bardzo ją lubią. Dla rodzica to 100% komfortu, kiedy wychodzi z domu i wie, że dzieciaki bawią się dobrze i są dobrze zaopiekowane przez obcą bądź co bądź osobę. Jestem też zadowolona z samej firmy – szybko otrzymaliśmy pomoc niani, bez dodatkowym opłat za rekrutację, które wydają mi się absurdalne, a są regularnie stosowane przez inne podobne firmy.

Justyna