Opinie

 

Wspaniała Niania Agata

2018/06/12

Mam bardzo żywiołowe ale związane z rodzicami dzieci, obawiałam się jak zostaną z kimś nowym. Agata poradziła sobie fantastycznie, dzieci były zachwycone, wybawione i ciagle mówiły o „cioci”- co robili, gdzie byli, co im pokazała. Dwoje 3,5 letnich dzieci z takim zapasem energii jak moje to wyzwanie a Niania Agata bez problemu spędziła z nimi dwa dni naprawdę wspaniałe. Zadowolone dzieci wiec rodzice tez bardzo polecają!

Katarzyna

Dzieci zachwycone, rodzice spokojni 🙂

2018/04/16

Korzystamy z Niani na miarę od półtora miesiąca (usługa Niania na godziny) i wiemy, że to był strzał w dziesiątkę. Przez ten czas z uwagi na ‚serię niefortunnych zdarzeń’ u naszych dwóch przedszkolaków 3 i 4,5 l. dość często musieliśmy zostawić jednego z nich w domu. Poznaliśmy 5 niań, każda z nich została szybko zaakceptowana przez dzieci (z tej radości nawet odgrażały się, że przestaną chodzić do przedszkola 😀 ), a my-rodzice byliśmy spokojni, że dzieci są bezpieczne i w dobrych rękach. Pani Agnieszka, szefowa agencji to jest bardzo profesjonalna i kompetentna, co pozwoliło nam szybko zaufać nieznanym w końcu jeszcze nianiom. W dodatku uratowała nas już z kilku opresji. Wiemy, że trafiliśmy na dobrą firmę, którą polecam znajomym, rodzinie i każdemu kto ma dzieci i potrzebuje niani.

Monika

Polecam

2018/04/16

Pani Ola zajmuje sie naszą 8 miesięczną córką regularnie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest osobą przesymaptyczną i dobrze radzi sobie z malutka, a także pare razy poratowała nas w nagłych przypadkach, jak potrzebowaliśmy opieki dla córki. Także serdecznie polecamy!

Agnieszka

Profesjonalna opieka

2018/04/16

Do tej pory dwa razy korzystałam z opieki dla mojej dwuletniej córki. Jestem bardzo zadowolona, opiekunki są profesjonalne, uprzejme. To świetne rozwiązanie dla pracujących rodziców.

Magda

Bardzo polecam

2018/04/16

Profesjonalna obsługa, szybkie potwierdzenie terminów. Nianie miłe i zaangażowane, solidne i zawsze na czas. Dzieci zadowolone. Firma godna zaufania.

Joanna

Jestem zachwycona 🙂

2018/04/16

Stanowczo polecam usługę nianianamiare.pl, już nie raz zostałam uratowana w sytuacji, kiedy koniecznie musiałam być w pracy, a jak na złość moja niania się rozchorowała … Wszystkie dziewczyny, które przychodziły do nas były bardzo miłe, sympatyczne (bardzo szybko zaskarbiały sobie przychylność naszego szkraba), a co najważniejsze – bardzo kompetentne. Kiedy przychodziły do nas pierwszy raz, były chwilę wcześniej, żeby zapoznać się z maluchem, miały głowę pełną pomysłów na zabawy (a czasem nawet worek zabawek ;)) i na pierwszy rzut oka widać było, że chociaż są bardzo młode maja niemałe doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Agnieszka

Świetne nianie

2018/03/01

Korzystałam z pomocy Niani na Miarę dwukrotnie, obie nianię były bardzo kompetentne, sympatyczne, kulturalne i punktualne. Szczerze polecam :-)!

Magdalena

"Niania na miarę" to bardzo adekwatna nazwa

2018/02/27

Z „Nianią na miarę” współpracuję od kilku miesięcy. Firmę znalazłam w internecie po różnych doświadczeniach z opiekunkami i agencjami, więc obawy były spore. Szybko jednak okazały się bezpodstawne. Szefowa p. Agnieszka, osoba bardzo konkretna i komunikatywna, świetnie dopasowała opiekę do opisanych przeze mnie potrzeb. Moją trójką dzieciaków w wieku wczesnoszkolnym opiekowała się do niedawna p. Sylwia. W chwili obecnej ze względu na problemy z grafikiem, opiekę nad dzieciakami przejęła p. Patrycja, która wcześniej wspierała mnie w sytuacjach awaryjnych. Obie opiekunki – przemiłe, sympatyczne i empatyczne, a także potrafiące zrozumieć potrzeby mamy dzielącej czas między pracę, dom, dzieci i … czasem też własne potrzeby- świetnie radzą sobie z „trójeczką”, a dzieciaki bardzo lubią spędzać z nimi czas. Bardzo cenię sobie współpracę z „Nianiami na miarę” i jestem z niej bardzo zadowolona.

Małgosia

Polecam z pełnym przekonaniem

2018/02/08

Korzystam z usług Niani na miarę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona współpracy. Rezerwuję czas niani wtedy, kiedy potrzebuję. Jeśli wybrana niania akurat jest już zajęta, pani Agnieszka zawsze służy pomocą i znajdujemy dobre dla nas rozwiązanie. Nianie są zawsze punktualne, świetnie przygotowane. Moje dziecko uwielbia nianię Ewę – energiczną, uśmiechniętą, z wieloma ciekawymi pomysłami, czułą i uważną na potrzeby dziecka. Świetnie jest mieć świadomość, że dziecko pozostaje pod najlepszą możliwą opieką.

Weronika

Niania

2017/10/14

Dziekujemy serdecznie za opieke nad nasza dwojka dzieci a szczegolnie za pomoc przy naszym 15 miesiecznym chlopcu. W czasie pobytu na wakacjach w Sopocie skrzystalismy z uslug dwoch niani. Nianie mialy serdeczne i czule podejscie do dzieci. Bez przeszkod moglismy pozostawic dzieci pod ich opieka. Na pewno skorzystamy jeszcze z Panstwa uslug.

Natalia