Opinie

 

Opieka nad dziecmi

2019/11/03

Jestem bardzo zadowolona z uslug agencji „Niania na miare”, bardzo profesionalna obsluga, milo, bezproblemowo! Panie opiekujace sie dziecmi byly bardzo serdeczne i wspaniale wykonywaly ich zadania. Moje coreczki spedzily dzieki temu bardzo mile dni. Dziekuje serdecznie i bede korzystac!

Izabela

Wysoka rekomendacja

2019/10/23

Potrzebowaliśmy opiekunki dla naszej dwumiesiecznej córeczki na okres kilkunastu godzin. Opiekunka wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Gorąco polecam usługi tej agencji.

Grzegorz

Super firma i niania

2019/06/17

Jesteśmy bardzo zadowoleni współpraca z ‚Niania na Miarę’. Kontakt z dyrektorem był sprawny, szybki, konkretny. Niania była bardzo miła, punktualna i spokojna. Zaopiekowała się naszymi córeczkami w wieku 3,5 lat oraz 10 miesiący. Wiem że nie było łatwo ale pani Weronika świetnie sobie radziła. Polecam z całego serca!

Olga

Idealna opcja!

2019/05/16

Gorąco polecam! Wielokrotnie korzystałam (i wciąż zamierzam:)). Opiekunki są zawsze dostępne (nawet jak zdarzy mi się poprosić o pomoc w ostaniej chwili). Córka jest za każdym zachwycona, a ja mam spokojną głowę, bo ma profesjonalna opiekę.

Joanna

Niezawodne wsparcie dla Mamy!

2019/05/15

Idealne rozwiązanie dla Rodzin, które chwilowo nie mogą zatrudnić Niani na stałe lub potrzebują doraźnej pomocy. O serwisie Niania na Miarę dowiedziałam się zupełnie przypadkiem od Szwagierki na rodzinnym spotkaniu, kiedy wspomniałam, że ostatnio zabieram 3-letniego synka ze sobą wszędzie, nawet na koloryzację do fryzjera 🙂 Nianie są dostępne z kilkudniowym wyprzedzeniem, są to sprawdzone dziewczyny, więc można bez obaw zostawić dziecko nawet na cały dzień z „nową” Ciocią. Wszystkie Nianie to dziewczyny na wysokim poziomie, uprzejme, inteligentne, kreatywne, potrafiące zając dziecko zabawą i nauczyć czegoś nowego. Nie wręczają dziecku telefonu z włączoną bajką lub grą tylko naprawdę aktywnie się nim zajmują. Nie przerażają ich sytuacje, kiedy dziecko nie zdąży do toalety lub akurat nie ma melodii do jedzenia. Poradzą sobie ze wszystkim. Mój synek podczas dłuższego pobytu za granicą CODZIENNIE dopytywał kiedy znowu zobaczy Nianię, która zajmowała się nim kilka dni przed wyjazdem.

Kasia R.

Niania ma miarę na 100%!

2019/04/28

Gorąco polecam usługę! Pani Agnieszka bardzo szybko znalazła nam fajną, młodą dziewczynę, która mimo wieku nie boi się opiekować rocznym Mańkiem, a czasem w duecie z piecioletnim Heńkiem. Niania Paulina jest ogarnięta, nigdy się nie spóźnia (co niestety u niań jest częstym problemem), a co najważniejsze obaj synowie bardzo ją lubią. Dla rodzica to 100% komfortu, kiedy wychodzi z domu i wie, że dzieciaki bawią się dobrze i są dobrze zaopiekowane przez obcą bądź co bądź osobę. Jestem też zadowolona z samej firmy – szybko otrzymaliśmy pomoc niani, bez dodatkowym opłat za rekrutację, które wydają mi się absurdalne, a są regularnie stosowane przez inne podobne firmy.

Justyna

Niania na kilka godzin w tygodniu

2019/04/07

Jestem bardzo zadowolona z firmy Niania na miarę. Korzystamy z opieki Niani Alicji 2 razy w tygodniu. Moja obecnie 11-miesięczna córeczka od początku nie miała problemu aby zostać pod opieką Niani i spędzić z nią na zabawie kilka godzin. Córka chętnie bawi się z Nianią, jest zadowolona i uśmiechnięta. Ja również pozytywnie oceniam opiekę Pani Ali nad moim dzieckiem. Polecam Nianię na miarę!

Paulina

Opinia

2019/01/29

Korzystam z opieki niani Weroniki, ma ona fajny kontakt z dzieckiem, jest miła i spokojna, córka bardzo ja polubiła . Jestem bardzo zadowolona i myśle ze często bede korzystała z usług, aby poświecić chwile sobie i swoim sprawom.

Ania

Profesjonalna i szybka usługa

2019/01/22

Nasza niania niestety miała przez chwilę problemy zdrowotne. Znajomy poinformował mnie o możliwości korzystania usługi z Niania na miarę. Kontakt był bardzo szybki, a niania Kasia dostępna dla nas już następnego dnia od rana. Z racji dość dużej ilości pracy, było to dla nas bardzo duże ułatwienie i rozwiązanie pilnego problemu. Niania Kasia wiedząc, że córka ma urodziny, przyniosła baloniki i różne przybory na urodziny. Świetna organizacja. Córka szybko się zaadoptowała do nowej osoby. Na pewno będziemy korzystać w przypadku potrzeby, a ja mogę polecić usługę z pełną szczerością.

Marek

Niania Alicja, Gdańsk

2018/10/30

Pierwszy raz zostawialiśmy z mężem nasze dzieci pod opieką niani i przyznam szczerze, że byliśmy zestresowani. Nasze dzieci bardzo lubią ludzi, ale wiadomo – jak to będzie, czy niania da sobie radę, czy wszystko będzie w porządku? Jednak kiedy tylko niania Alicja pojawiła się w mieszkaniu, nasze obawy z każdą minutą rozwiewały się caraz bardziej. Niania od samego początku złapała z dziećmi fajny kontakt, dzieci były szczęśliwe, a niania zorganizowała im fajny dzień. Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni i zdecydowanie to nie ostatni raz, kiedy korzystamy z usług Niani na miarę 🙂

Kasia