Opinie

 

Opieka nad niemowlakiem

2018/09/11

Korzystaliśmy z usług Niania na Miarę (Warszawa) kilka razy. Po raz pierwszy ktoś spoza rodziny został z naszą półroczną córką, więc mieliśmy pewne obawy, czy wszystko będzie w porządku. Na szczęście Niania bardzo szybko złapała kontakt z córką, była profesjonalna i miła. Mieliśmy poczucie, że dziecko jest w dobrych rękach. Będziemy nadal korzystać z usług Niania na Miarę. Ponadto, bardzo dobry i szybki kontakt z właścicielką.

Sylwia

Pani Dominika

2018/08/30

jestem bardzo zadowolony z opieki, mieliśmy nagłą sytuację wyjazdu do Sopotu, zajęcia zawodowe wieczorami, i rocznego Syna ze sobą. Pani Agnieszka zapewniła nam opiekę Pani Dominiki i wszystko było super. Pani była na czas, wszystkim się zajęła, Agencja „Niania na Miarę” była z nami w stałym kontakcie, i co drugorzędne, ale nie bez znaczenia, ceny są do przyjęcia 🙂 bardzo dziękujemy jeszcze raz! zapisujemy na przyszłość pozdrawiamy p

Piotr

Opieka nad bliźniakami

2018/08/22

Korzystaliśmy niejednokrotnie z usług niani Agaty oraz Noemi przy opiece nad naszymi pięcio-miesięcznymi bliźniakami i jesteśmy zachwyceni zarówno jakością opieki jak i profesjonalizmem z jakim dziewczyny obchodzą się z dziećmi, serdecznie polecamy, szczególnie gdy jako rodzice chcemy mieć trochę czasu dla siebie a dzieci zostawić w dobrych rękach.

Emil

Opieka na wesele

2018/08/21

Nie mogliśmy znaleźć lepszej opiekunki dla naszego 5-miesięcznego synka niż pani Patrycja. W tak ważnym dniu zależało nam żeby nie odczuwać dodatkowego stresu związanego z opieka nad maluszkiem, i pani Patrycja w pełni spełniła nasze oczekiwania. Ciepła, miła, opanowana, zaradna. Jesteśmy wdzięczni za wszystko.

Justyna

Opieka nad rocznym synkiem

2018/08/08

Serdecznie polecam!!! Miałam przyjemność współpracować z nianią Noemi – rewelacyjne podejście do dzieci, pozytywna osoba, a co ważniejsze miałam duży komfort psychiczny zostawiając z nią synka. Kontakt z agencją bezproblemowy:) zdecydowanie skorzystam znowu!!

Monika

polecam 🙂

2018/07/12

U nas zagościła Niania Róża. To ciepła i miła osoba, moja roczna córa uwielbja z nią spędzać czas, polecam 🙂

magda

Same pozytywne emocje!

2018/07/04

Bardzo polecam każdej mamie, która od czasu do czasu potrzebuje pobyć sama ze sobą, iść do fryzjera, do kina z koleżanka albo z mężem na randkę. Kiedy nie ma się babci pod ręką a głowa eksploduje od nadmiaru obowiązków to rozwiązanie jest idealne zwłaszcza ze opieka jest sprawdzona i kompetentna. Jestesmy bardzo zadowoleni a nasza córka nie chce wypuścić niani po jej wizycie. 🙂

Paulina

Swietna wspolpraca

2018/07/02

Korzystalam z uslug agencji przez 2 miesiace. W sytuacji awaryjnej Pani Agnieszka zorganizowala opieke dla mojej corecxki w ciagu 3 godzin. Mimo zmiany jaka nastapila w zyciu dziecka dziewczyny szybko zlapaly wspolny jezyk 🙂 Coreczka z usmiechem na ustach witala nianie, z ktor bardzo sie zzyla. Paulina zabierala mala na dlugoe spacery i duzo rozmawiala z nia podczas wspolnych zabaw. Goraco polecam agencje i nianie, z ktora mielismy przyjemnosc wspolpracowac.

Agata

Wspaniała Niania Agata

2018/06/12

Mam bardzo żywiołowe ale związane z rodzicami dzieci, obawiałam się jak zostaną z kimś nowym. Agata poradziła sobie fantastycznie, dzieci były zachwycone, wybawione i ciagle mówiły o „cioci”- co robili, gdzie byli, co im pokazała. Dwoje 3,5 letnich dzieci z takim zapasem energii jak moje to wyzwanie a Niania Agata bez problemu spędziła z nimi dwa dni naprawdę wspaniałe. Zadowolone dzieci wiec rodzice tez bardzo polecają!

Katarzyna

Dzieci zachwycone, rodzice spokojni 🙂

2018/04/16

Korzystamy z Niani na miarę od półtora miesiąca (usługa Niania na godziny) i wiemy, że to był strzał w dziesiątkę. Przez ten czas z uwagi na ‚serię niefortunnych zdarzeń’ u naszych dwóch przedszkolaków 3 i 4,5 l. dość często musieliśmy zostawić jednego z nich w domu. Poznaliśmy 5 niań, każda z nich została szybko zaakceptowana przez dzieci (z tej radości nawet odgrażały się, że przestaną chodzić do przedszkola 😀 ), a my-rodzice byliśmy spokojni, że dzieci są bezpieczne i w dobrych rękach. Pani Agnieszka, szefowa agencji to jest bardzo profesjonalna i kompetentna, co pozwoliło nam szybko zaufać nieznanym w końcu jeszcze nianiom. W dodatku uratowała nas już z kilku opresji. Wiemy, że trafiliśmy na dobrą firmę, którą polecam znajomym, rodzinie i każdemu kto ma dzieci i potrzebuje niani.

Monika