Opinie

 

Polecam 🙂

2018/10/22

Pani Patrycja świetnie sprawdziała się w swojej roli. Nasz syn szybko nawiązał z nią kontakt. Spędzali czas kreatywnie, dobierając zabawy do wieku i zainteresowań Malucha. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Joanna Lewowska

Niania podczas spotkania dorosłych

2018/10/03

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z opieki, którą nad dziećmi naszymi i znajomych roztoczyła Pani Agata. Nawiązała z maluchami bardzo dobry kontakt, i znakomicie radziła sobie z grupą zróżnicowaną wiekowo (2-6 lat). A w tym czasie dorośli spokojnie mogli relaksować się.

Magdalena

Opieka na godziny

2018/09/26

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki niani na miarę 🙂 Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z panią Emilią i Karoliną, które pomogły zagospodarować czas naszej dwójce 7 lat i 4 lata. Zawsze profesjonalnie, z pomysłami i wtedy kiedy najbardziej potrzeba 🙂 Dziękujemy 🙂

Kasia

Cudowna Niania 🙂

2018/09/17

Jesteśmy barrrrdzo zadowoleni z opieki Noemi:) Adik najbardziej, a to najważniejsze ❤️ Najlepszą pochwałą jest fakt, że gdy potrzebujemy opieki dla Adika w domu to mamy Babcię, Sąsiadkę oraz naszą Przyjaciółkę z Córka w wieku Młodego a gdy następnego dnia po przygodach z Noemi zapytaliśmy z kim chciałby zostawać gdyby miał taką możliwość i wybrał właśnie ją❤️ Dziękujemy bardzo za ten piękny czas z naszym Chłopczykiem ❤️

Magda

Opieka nad niemowlakiem

2018/09/11

Korzystaliśmy z usług Niania na Miarę (Warszawa) kilka razy. Po raz pierwszy ktoś spoza rodziny został z naszą półroczną córką, więc mieliśmy pewne obawy, czy wszystko będzie w porządku. Na szczęście Niania bardzo szybko złapała kontakt z córką, była profesjonalna i miła. Mieliśmy poczucie, że dziecko jest w dobrych rękach. Będziemy nadal korzystać z usług Niania na Miarę. Ponadto, bardzo dobry i szybki kontakt z właścicielką.

Sylwia

Pani Dominika

2018/08/30

jestem bardzo zadowolony z opieki, mieliśmy nagłą sytuację wyjazdu do Sopotu, zajęcia zawodowe wieczorami, i rocznego Syna ze sobą. Pani Agnieszka zapewniła nam opiekę Pani Dominiki i wszystko było super. Pani była na czas, wszystkim się zajęła, Agencja „Niania na Miarę” była z nami w stałym kontakcie, i co drugorzędne, ale nie bez znaczenia, ceny są do przyjęcia 🙂 bardzo dziękujemy jeszcze raz! zapisujemy na przyszłość pozdrawiamy p

Piotr

Opieka nad bliźniakami

2018/08/22

Korzystaliśmy niejednokrotnie z usług niani Agaty oraz Noemi przy opiece nad naszymi pięcio-miesięcznymi bliźniakami i jesteśmy zachwyceni zarówno jakością opieki jak i profesjonalizmem z jakim dziewczyny obchodzą się z dziećmi, serdecznie polecamy, szczególnie gdy jako rodzice chcemy mieć trochę czasu dla siebie a dzieci zostawić w dobrych rękach.

Emil

Opieka na wesele

2018/08/21

Nie mogliśmy znaleźć lepszej opiekunki dla naszego 5-miesięcznego synka niż pani Patrycja. W tak ważnym dniu zależało nam żeby nie odczuwać dodatkowego stresu związanego z opieka nad maluszkiem, i pani Patrycja w pełni spełniła nasze oczekiwania. Ciepła, miła, opanowana, zaradna. Jesteśmy wdzięczni za wszystko.

Justyna

Opieka nad rocznym synkiem

2018/08/08

Serdecznie polecam!!! Miałam przyjemność współpracować z nianią Noemi – rewelacyjne podejście do dzieci, pozytywna osoba, a co ważniejsze miałam duży komfort psychiczny zostawiając z nią synka. Kontakt z agencją bezproblemowy:) zdecydowanie skorzystam znowu!!

Monika

polecam 🙂

2018/07/12

U nas zagościła Niania Róża. To ciepła i miła osoba, moja roczna córa uwielbja z nią spędzać czas, polecam 🙂

magda