Opinie

 

Polecam 🙂

2016/05/29

Znalezienie niani w Warszawie stanowiło dla mnie wielkie wyzwanie. Zmuszeni byliśmy poszukać opieki dla dwójki naszych dzieci „na odległość”, jedynie za pośrednictwem internetu. Portal „Niania na miarę” spełnił moje wszelkie oczekiwania. Bardzo sprawny i szybki kontakt z panią Agnieszką oraz duże zaangażowanie w pomoc, empatyczne podejście pozwoliły w spokojnej atmosferze pozostawić dzieci w bezpiecznych rękach. Nasza niania od samego początku spodobała się dzieciom. Bez trudności weszła z nimi w kontakt. W czasie zabawy była kreatywna. Podczas opieki uwzględniała nasze uwagi oraz potrzeby dzieci. Jeśli jeszcze kiedyś zajdzie potrzeba to bez wahania skorzystamy z usług tej niani 🙂 Gorąco polecam 🙂

Magda

Opinia

2016/05/26

Absolutnie polecam. Ze wzgledu na skomplikowany plan lekcji korzystam z 2 nian, ktore, w razie potrzeby, rowniez sie zastepuja. Nie mam problemów w przypadku zmian planow. Nianie sa profesjonalne, spokojne, mile i interesuja sie dziecmi. Pomagaja odrabiac lekcje i wypelnic wolny czas bez korzystania z telewizora i gier elektronicznych!

Agnieszka

Wysoka reaktywność i elastyczność

2016/05/23

Cenię w „Niani na miarę” profesjonalizm pod kątem szybkiego reagowania na kontakt ze strony rodziców oraz elastyczne podejście do potrzeb rodziny. Niania Sylwia, którą wręcz została ‚wchłonięta’ przez 4-kę naszych dzieci bardzo fajnie opiekowała się i bawiła z tą dynamiczną gromadką.

Renata

Zadowolona

2016/03/31

Jestem bardzo zadowolona z uslug firmy Niania Na Miare. Nasza niania jest spokojna, zrownowazona, z pomyslami i z latwoscia przystosowuje sie do zmieniajacych sie potrzeb. Podobnie firma, ktora rozumie potrzeby rodzicow, kontakt jest latwy, plynny i szybki. Moje maluchy i ja goraco polecamy Nianie.

Marta

Niania Liwki

2015/09/13

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Niania Liwci jest bardzo dobrze przygotowana do opieki nad dzieckiem. Jest cierpliwa, łagodna, zdecydowana, odnosi się do malutkiej z pełnym szacunkiem. Uczy ją też cierpliwości, samodzielnego zasypiania. Sami też podchwyciliśmy kilka rzeczy:)

Katarzyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni

2015/09/11

Każdy rodzic wie, że trudno znaleźć odpowiednią nianię dla dziecka. Natomiast z Nianiami z „Niania na miarę” jest inaczej. Mieliśmy okazję poznać trzy Panie i wszystkie oceniamy bardzo wysoko. Nianie zawsze są na czas, świetnie przygotowane, a przede wszystkim nasz synek bardzo je lubi i jest pod dobrą opieką. Cenne jest również dla nas, to że czasami potrzebując Niani z dnia na dzień, zawsze znajduje się profesjonalna osoba, która świetnie zajmuje się naszym maleństwem. „Niania na miarę” to rzetelna firma! Spokojnie mogę polecić ją każdemu rodzicowi!

Monika