Opinie

 

Zdecydowanie polecam

2016/10/24

Polecam portal Niania na Miarę. Jestem w 100 % zadowolona z opiekunek, które zajmowały się moim 2 letnim synem . Dziewczyny są miłe, kompetentne, odpowiedzialne, pełne pomysłów na zabawy z dzieckiem. Mój syn każdą z nich bardzo szybko zaakceptował i polubił. Po raz pierwszy potrzebowaliśmy niani w awaryjnej sytuacji, kiedy mój synek zachorował i nie mógł pójść do żłobka, Pani Agnieszka bardzo szybko znalazła nam odpowiednią osobę. Portal Niania na Miarę został nam polecony przez znajomych, ja również polecam portal Niania na Miarę. Katarzyna

Katarzyna

Polecam

2016/10/24

Jestem bardzo zadowolona z opieki niani Natalii nad dwójką moich dzieci. Współpraca przebiega bezproblemowo, niania ma bardzo dobre podejście do dzieciaków. Po pierwszym spotkaniu już pytały mnie kiedy znów przyjdzie Natalia żeby się nimi zajmować. Zostawiając dzieci z Natalią jestem spokojna o to, że są w dobrych rękach. Zawsze uwzględnia ona potrzeby dzieci a także bierze sobie do serca moje uwagi. Odnosi się do dzieci z pełnym szacunkiem, cierpliwie zwraca uwagę kiedy za mocno rozrabiają, zawsze pilnuje żeby zabawa była bezpieczna dla dzieci. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Niani Na Miarę innym rodzicom szukającym opieki profesjonalnej niani dla swoich pociech.

Alicja

Opieka nad Hanią i Tomkiem

2016/10/19

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Niania na miarę. Korzystamy z pomocy w przypadku chorób dzieci ( dzieci w wieku 4 i 2 lata ). Współpraca z p. Agnieszką oceniam bardzo pozytywnie, pełen profesjonalizm i elastyczność (co w naszym przypadku jest bardzo istotne). Panie opiekunki kontaktowe, kreatywne, ogarnięte :). Dzieci zadowolone :). U nas Niania na miarę sprawdza się w 100%.

Justyna

Polecam 🙂

2016/05/29

Znalezienie niani w Warszawie stanowiło dla mnie wielkie wyzwanie. Zmuszeni byliśmy poszukać opieki dla dwójki naszych dzieci „na odległość”, jedynie za pośrednictwem internetu. Portal „Niania na miarę” spełnił moje wszelkie oczekiwania. Bardzo sprawny i szybki kontakt z panią Agnieszką oraz duże zaangażowanie w pomoc, empatyczne podejście pozwoliły w spokojnej atmosferze pozostawić dzieci w bezpiecznych rękach. Nasza niania od samego początku spodobała się dzieciom. Bez trudności weszła z nimi w kontakt. W czasie zabawy była kreatywna. Podczas opieki uwzględniała nasze uwagi oraz potrzeby dzieci. Jeśli jeszcze kiedyś zajdzie potrzeba to bez wahania skorzystamy z usług tej niani 🙂 Gorąco polecam 🙂

Magda

Opinia

2016/05/26

Absolutnie polecam. Ze wzgledu na skomplikowany plan lekcji korzystam z 2 nian, ktore, w razie potrzeby, rowniez sie zastepuja. Nie mam problemów w przypadku zmian planow. Nianie sa profesjonalne, spokojne, mile i interesuja sie dziecmi. Pomagaja odrabiac lekcje i wypelnic wolny czas bez korzystania z telewizora i gier elektronicznych!

Agnieszka

Wysoka reaktywność i elastyczność

2016/05/23

Cenię w „Niani na miarę” profesjonalizm pod kątem szybkiego reagowania na kontakt ze strony rodziców oraz elastyczne podejście do potrzeb rodziny. Niania Sylwia, którą wręcz została ‚wchłonięta’ przez 4-kę naszych dzieci bardzo fajnie opiekowała się i bawiła z tą dynamiczną gromadką.

Renata

Zadowolona

2016/03/31

Jestem bardzo zadowolona z uslug firmy Niania Na Miare. Nasza niania jest spokojna, zrownowazona, z pomyslami i z latwoscia przystosowuje sie do zmieniajacych sie potrzeb. Podobnie firma, ktora rozumie potrzeby rodzicow, kontakt jest latwy, plynny i szybki. Moje maluchy i ja goraco polecamy Nianie.

Marta

Niania Liwki

2015/09/13

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Niania Liwci jest bardzo dobrze przygotowana do opieki nad dzieckiem. Jest cierpliwa, łagodna, zdecydowana, odnosi się do malutkiej z pełnym szacunkiem. Uczy ją też cierpliwości, samodzielnego zasypiania. Sami też podchwyciliśmy kilka rzeczy:)

Katarzyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni

2015/09/11

Każdy rodzic wie, że trudno znaleźć odpowiednią nianię dla dziecka. Natomiast z Nianiami z „Niania na miarę” jest inaczej. Mieliśmy okazję poznać trzy Panie i wszystkie oceniamy bardzo wysoko. Nianie zawsze są na czas, świetnie przygotowane, a przede wszystkim nasz synek bardzo je lubi i jest pod dobrą opieką. Cenne jest również dla nas, to że czasami potrzebując Niani z dnia na dzień, zawsze znajduje się profesjonalna osoba, która świetnie zajmuje się naszym maleństwem. „Niania na miarę” to rzetelna firma! Spokojnie mogę polecić ją każdemu rodzicowi!

Monika