Opinie

 

Wysoka reaktywność i elastyczność

2016/05/23

Cenię w „Niani na miarę” profesjonalizm pod kątem szybkiego reagowania na kontakt ze strony rodziców oraz elastyczne podejście do potrzeb rodziny. Niania Sylwia, którą wręcz została ‚wchłonięta’ przez 4-kę naszych dzieci bardzo fajnie opiekowała się i bawiła z tą dynamiczną gromadką.

Renata

Zadowolona

2016/03/31

Jestem bardzo zadowolona z uslug firmy Niania Na Miare. Nasza niania jest spokojna, zrownowazona, z pomyslami i z latwoscia przystosowuje sie do zmieniajacych sie potrzeb. Podobnie firma, ktora rozumie potrzeby rodzicow, kontakt jest latwy, plynny i szybki. Moje maluchy i ja goraco polecamy Nianie.

Marta

Niania Liwki

2015/09/13

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Niania Liwci jest bardzo dobrze przygotowana do opieki nad dzieckiem. Jest cierpliwa, łagodna, zdecydowana, odnosi się do malutkiej z pełnym szacunkiem. Uczy ją też cierpliwości, samodzielnego zasypiania. Sami też podchwyciliśmy kilka rzeczy:)

Katarzyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni

2015/09/11

Każdy rodzic wie, że trudno znaleźć odpowiednią nianię dla dziecka. Natomiast z Nianiami z „Niania na miarę” jest inaczej. Mieliśmy okazję poznać trzy Panie i wszystkie oceniamy bardzo wysoko. Nianie zawsze są na czas, świetnie przygotowane, a przede wszystkim nasz synek bardzo je lubi i jest pod dobrą opieką. Cenne jest również dla nas, to że czasami potrzebując Niani z dnia na dzień, zawsze znajduje się profesjonalna osoba, która świetnie zajmuje się naszym maleństwem. „Niania na miarę” to rzetelna firma! Spokojnie mogę polecić ją każdemu rodzicowi!

Monika